Speciaale actie  728x90
Add to Google

Webcam redt wandelaar

Door: Redactie | Geplaatst: 4 feb 2010 | Trefwoorden: Aktueel, Technologie, Wereld | Volg reacties via RSS 2.0 | Reageren is niet mogelijk.

Een Duitse man is gered door een vrouw met een pc. Meer dan vijfhonderd kilometer verderop.

De man maakte een wandeling op het strand van St. Peter-Ording, aan de Duitse Noordzeelkust, niet ver van de grens met Denemarken. Vlak voor zonsondergang, raakte de man gedesoriënteerd kijken. Hij kwam per ongeluk op zee-ijs terecht en kon de weg terug niet meer vinden.

De wandelaar wachtte een bijna zekere dood. Maar gelukkig is er internet. Er staat een webcam gericht op het strand en een vrouw uit de Duitse plaats Westerwald besloot eens te kijken hoe het uitzicht op de Noordzee was.

webcam

Deze dame belde de politie, die belde de hulpdiensten. Binnen een half uur had een patrouille van de kustwacht de man, die ondertussen onderkoeld begon te worden, weer op het strand. De actie (en het televisienieuws erover) hebben wel één nadeel. Zo veel mensen kijken nu naar de webcam van St Peter Ording dat de server is geklapt. Daarom zijn de uitzendingen even gestaakt.


9 Reacties op “Webcam redt wandelaar”

  1. martin zegt:

    gered door een onbekende held,,, hoe romantisch

  2. Roshana zegt:

    Er wordt nou ook vast een stuk minder romantisch op het strand daar gedaan…

  3. rob zegt:

    die laatste zin snap ik niet
    ‘t zal wel.
    die man hefet egt geluk,

  4. twente-boy zegt:

    die vrouw vrediend een pakert wat een geleuk zeg heeft die man

  5. tijms zegt:

    “vlak voor zonsondergang, raakte de man gedesoriënteerd kijken”

  6. Marc zegt:

    westerwald, daar wonen die ludolfs… alleen maar helden daar

  7. johan zegt:

    Kunje nu even kijken webcam Vlissingen zeegat.
    is ook leuk…
    en een hoera voor deze mevrouw.

  8. Profzuer zegt:

    Communicatie(Nl) Communication (Eng)
    Voor de mensen die dat interreseert.

  9. joost zegt:

    dan heb je geluk
    wat te doen zonder moderne comenucatie ways

Reageren is niet meer mogelijk

Foto galerij

Inloggen / Advanced NewsPaper by Gabfire Themes